Nasza strona używa plików cookie - czytaj więcej.
X
language
SAP Partner

DIGNUS IT Solutions Sp. z o.o.
ul. Poleczki 12 bud. B
02-822 Warszawa
tel. + 48 (22) 247 27 53
email:

O nas, czyli dwa słowa o

DIGNUS

Zespół DIGNUS IT Solutions to ludzie, których przygoda z systemami ERP trwa od przeszło 11 lat, a SAP Business One to system jaki pojawił się na naszej drodze ponad 7 lat temu, od tego czasu tworzy z nami symbiotyczny organizm. Doświadczenie biznesowe zdobyte w przeciągu tych wielu latu pozwoliło nam, w naszej karierze zawodowej, na współpracę z ponad 60 firmami. Nasza praca to Nasza pasja, każde wdrożenie to inne wyzwania, wymagania biznesowe i nowo poznani interesujący ludzie.

Obrana strategia rozwoju firmy, a tym samym naszych autorskich produktów, jest dopasowana do planów rozwoju SAP Business One. Jako certyfikowany Partner SAP ściśle współpracujemy z producentem, badamy potrzeby rynkowe, projektujemy nowe narzędzia i funkcjonalności, które przyczyniają się do zaspokajania potrzeb naszych Klientów.

Proces wdrożenia systemu ERP, jest często dla firm i jej pracowników bardzo stresujące, zmienia się praktycznie cały „krwioobieg IT” firmy, od sprzedaży poprzez procesy magazynowe po księgowość i finanse. Dlatego też, staramy się od samego początku znaleźć z Klientem wspólny język, właściwie zidentyfikować jego wymagania i potrzeby oraz zaproponować optymalne rozwiązanie w systemie tak by stać się Jego partnerem w biznesie.

Rozwiązania

Nasze sukcesy, aktulności brażowe, ciekawe artykuły i wszelkie inne rzeczy, którymi pragniemy się z Pańswtem podzielić.

SAP Business One

SAP Business One jest przystępnym cenowo, prostym do wdrożenia, w pełni kompletnym rozwiązaniem biznesowym. Zaprojektowany specjalnie dla małych i średnich przedsiębiorstw zapewni wzrost Twojej firmy, pomoże zwiększyć rentowność, kontrolę a także zautomatyzować procesy biznesowe. SAP Business One w ramach jednego środowiska zapewnia wszystkie podstawowe funkcje potrzebne do uruchomienia systemu w Twojej firmie, w tym administracji, księgowości, bankowości, sprzedaży, zakupu, zarządzania relacjami z klientami (CRM), kontrolę stanów magazynowych, produkcję, zarządzanie projektami, serwis.

SAP HANA

SAP Business One Powered by HANA

B2B eDIGNUS

Rozwiązanie eDIGNUS to elastyczna, skalowalna platforma B2B/B2C, współpracująca z systemem SAP Business One. Dzęki integracji z wieloma obszarami SAP BO platforma eDIGNUS w znaczący sposób uprawnia proces sprzedaży, upraszcza kontakty handlowe oraz wymiane infromacji z klientami.

Funkcje standardowe:

 • Zarzadzanie katalogiem produktów z poziomu SAP BO
 • Synchronizacja oraz statusowanie zamówień B2B
 • Synchronizacja cenników, grup upustów oraz cen specjalnych
 • Historia transakcji i dokumentów (z mozliwościa pobrania faktury w formacie PDF)
 • Synchronziacja stanów magazynowych
 • Możliwość tworzenia użytkowników w ramach klienta B2B
 • Obsługa pól dodatkowych SAP BO

 

Specyfikacja techniczna:

 • Technologia .NET, MVC
 • Baza danych MS SQL 2008 lub nowszy
 • Obsługa SSL
 • Serwer IIS 7.0 lub nowszy
 • Wymiana danych z SAP BO poprzez usługe Windows

Mini SAP na start

SAP Business One w wersji Starter Package to idealna propozycja sprawdzonej aplikacji dla małych firm. Pakiet zapewnia pracę wg najlepszych praktyk SAP za atrakcyjną cenę. Rozwiązanie Starter Package jest pre-konfigurowanym rozwiązaniem dla maksymalnie 5 użytkowników oprogramowania. Przygotowane funkcjonalności są dostosowane do potrzeb małej firmy a w zależności od zakresu projektu, pozwala na rozpoczęcie pracy w ciągu 3 do 10 dni.

Pakiet SAP Business One Starter Package zawiera obszary: rachunkowości, finansów, sprzedaży, zarządzania relacjami z klientami, zakupów i procesów magazynowych. Jeśli Twoja firma wraz z rozwojem będzie potrzebowała większego rozwiązania, w każdej chwili możesz uaktualnić system do pełnej wersji SAP Business One. Wystarczy zaimportować nowe licencje, a dostaniesz dostęp do jeszcze bogatszej funkcjonalności. Nie musisz kupować nowego oprogramowania, zakłócać działania firmy czy też migrować danych. Pakiet Starter Package jest idealnym rozwiązaniem dla rozwijających się firm, które potrzebują więcej niż standardowego oprogramowania, są ograniczone w działaniu przez arkusze kalkulacyjne lub niezintegrowane oprogramowanie biznesowe.

Co zyska Twój biznes:

 • usprawnienie procesów biznesowych i zwiększenie efektywności pracy;
 • zaspokojenie potrzeb biznesowych w jednym, zintegrowanym rozwiązaniu, które może być rozszerzone wraz z rozwojem firmy,
 • bezpieczeństwo i stabilność wiedząc, że Twoja firma jest obsługiwana przez oprogramowanie SAP,
 • wartość w postaci profesjonalnego narzędzia, które może być szybko wdrożone za z góry określoną (stałą) cenę, nie wymaga dużej konserwacji i tygodniowych szkoleń dla użytkowników,
 • możliwie wysoki zwrot inwestycji przez zrównoważone wprowadzanie profesjonalnych narzędzi IT zaczynając od pakietu startowego a kończąc na pełnej wersji SAP Business One

RESET 2 DIGNUS

R2płatnikPRO jest 4 generacją systemów płacowo-kadrowych, rozwijanych od 1992 roku. Projekt i opracowanie systemu umożliwiła wieloletnia praktyka informatyków oraz doświadczenie specjalistów z zagadnień płacowo-kadrowych. Oprogramowanie może współpracować z dowolnym systemem finansowo-księgowym oraz aplikacjami: Rejestracja Czasu Pracy, Rejestracja Czasu Pracy kierowców (tachograf), Płatnik ZUS, programem do elektronicznej wymiany danych z NFZ, wszystkimi używanymi w Polsce systemami bankowymi, a także pozwala na przesyłanie danych do Systemu Obsługi Dofinansowań PFRON oraz informacji dla GUS.

Aplikacja udostępnia mechanizmy pełnej kontroli wprowadzanych danych, system szczególnych podpowiedzi i wyjaśniania obliczeń poszczególnych składników wynagrodzeń, zmniejszając w ten sposób do minimum uciążliwości związane z naliczaniem wynagrodzeń i wypełnianiem formularzy. Wbudowane w program funkcje przeliczania seryjnego (automatyczne wypełnianie kart pracy, naliczanie limitów urlopów, globalne przeliczanie list płac) są przydatne szczególnie w firmach zatrudniających dużą liczbę pracowników. System zapewnia szczegółowe rozliczenie kosztów wynagrodzeń oraz w znacznym stopniu ułatwia podejmowanie decyzji personalnych.

R2środkiPRO to propozycja dla wymagających użytkowników, którzy na prowadzenie szczegółowej ewidencji i prawidłowe rozliczanie amortyzacji środków, mogą poświęcić tylko niewielką ilość swojego cennego czasu.

System wymaga wcześniejszej instalacji pełnego serwera bazy danych SQL (Microsoft SQL Server 2000/2005/2008), ale w przypadku mniejszej ilości użytkowników równie dobrze zachowuje się po instalacji załączonej z programem bezpłatnej wersji serwera Microsoft SQL.

R2środkiPRO są przystosowane do wszystkich rodzajów księgowości (pełna księgowość, księga przychodów i rozchodów, ryczałt). M.in. dzięki temu program sprawdza się bardzo dobrze w biurach rachunkowych, gdzie umożliwia rozliczanie różnorodnych firm przy zachowaniu tego samego interfejsu i przyzwyczajeń użytkownika.

Usługi wdrożeniowe

wdrożenia SAP

DIGNUS podczas wdrożeń wykorzystuje przygotowaną przez SAP Metodologię ASAP (AcceleratedSAP). Wybrana i sprawdzona przy setkach projektów metodologia zapewnia sprawne wdrożenie przy minimalnym zakłóceniu działania Twojej firmy.

Kluczowym etapem wdrożenia jest Analiza przedwdrożeniowa. Dbamy oto, aby wszystkie wymagania były jasno określone, dzięki temu mamy maksymalną pewność, że rozumiemy Państwa oczekiwania. Kolejnym krokiem jest przełożenie potrzeb biznesowych na grunt rozwiązania informatycznego aby finalnie dostarczyć system przygotowany do pracy produkcyjnej.

Nasz zespół wdrożeniowy SAP obejmuje Konsultantów, którzy posiadają praktyczną wiedzę biznesową. Jest to gwarancja, że podczas spotkań / warsztatów z kluczowymi użytkownikami w czasie trwania projektu, Konsultanci, nie tylko będą przekładać zebrane wymagania wprost na projekt rozwiązania informatycznego, ale także mogą zaproponować nowe rozwiązania obsługi procesów, które wynikają z dobrych praktyk zebranych podczas zrealizowanych projektów.

wdrożenia RESET2

„Wybrana i sprawdzona przy setkach projektów metodologia zapewnia sprawne wdrożenie przy minimalnym zakłóceniu działania Twojej firmy.”

Projekty UE

DOTACJE NA INNOWACJE – INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

Nazwa projektu: „Wdrożenie dedykowanego systemu informatycznego automatyzującego procesy: utrzymaniowy, serwisowy oraz rozwojowy we współpracy pomiedzy Wnioskodawcą a jego kontrahentami"

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

X
{{ msg }}
Przetwarzanie...

DIGNUS IT Solutions Sp. z o.o.
ul. Poleczki 12 bud. B
02-822 Warszawa

tel. + 48 (22) 247 27 53
email:

NIP 5342485500
REGON 146044850
KRS 0000414459
XIV Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego Warszawa,
Kapitał zakładowy: 5000 PLN opłacony w całości

Konto bankowe:
Bank Millennium SA
75 1160 2202 0000 0002 1392 0247